– акредитація на митниці, організація ЗЕД

Плануєте ведення ЗЕД?

Акредитація на митниці, це доволі швидка справа і перший крок до ведення діяльності за кордоном. Майте на увазі за відсутності акредитації на митниці є мoжливiсть oтpимaти вiдмoвy в дoзвoлi нa пеpевезення тoвapiв чеpез митний кордон.
Зовнішньоекономічна діяльність –  частина господарської діяльності підприємства, що повязана з великою кількістю ризиків. Юридичні ризики ЗЕД виникають  через незнання:  міжнародних прав та правил,  законів світової торгівлі, відсутності необхідної інформації про нормативну та законодавчу базу країни в якій планується діяльність. Підприємства що займаються ЗЕД особливу увагу звертають  в договорах на критерії по яким можна сказати виконаний договір якісно чи неякісно (предмет контракту, кількість, якість, упаковка та маркування, ціна, форс-мажорні обставини). Ризики що пов’язані з переміщенням товару від продавця (постачальника) до покупця, класифікацію яких дає міжнародний збірник торгівельних термінів “Інкотермс”.  По статистиці більше  30% комерційних операцій закінчуються збитками, через не врахування ризиків.
 
Звернувшись в нашу компанію Ви можете отримати аналіз договорів ЗЕД, ми допоможемо отримати сертифікати, висновки на товар що ввозиться на митну територію України. А також порекомендувати брокера що супроводить митне оформлення.
Звертайтесь! Завжди раді допомогти!

Відгуки

Більше