Чи поспішати приводити статут ТОВ у відповідність до закону?

        17.06.2018 вступив в чинність ЗУ «Про товариства з обмеженою та додатковою відповідальністю», який вніс зміни у порядок діяльності Товариств. Статут за своїм значенням для підприємства можна порівняти з паспортом. Норми статуту регламентують порядок вступу та виходу учасників, склад, компетенцію органів управління, розмір статутного капіталу, його розподіл тощо.

    Для безкоштовного переходу на нові норми законодавства законодавець надав один рік. Санкцій за не приведення статуту у відповідність до нових вимог законодавства не передбачено. Але оскільки незмінений статут являється недійсним є наступні ризики:

         Тобто для діючого підприємства діяльність на простроченому статуті, як життя з простроченим паспортом, він непотрібен рівно до того часу поки його не спитають. Ті товариства що зроблять це до 17.06.2019 року, мають можливість зекономити не тільки близько 600 грн. держмита але свій час і «нерви» в майбутньому.

Для початку треба визначитись що краще: зареєструвати нову редакцію статуту ТОВ  або перейти на модельний статут. Ми можемо підказати той варіант, що підходить саме для Вас!

Звертайтесь, будемо раді допомогти!

Відгуки

Більше