Правове регулювання і документальне оформлення рекламних акцій в соціальних мережах

Наразі, проведення рекламних акцій в мережі інтернет набуло свого максимального поширення. Щоб розширити цільову аудиторію свого бренду, не варто ігнорувати всеосяжність інтернет-простору. Але, хоча і різноманітність інтернет-ресурсів дає великі можливості, потрібно пам’ятати, що є відносини та операції, які регламентує законодавство, як у реальному, так і віртуальному світі.
Так, перш за все Вам потрібно скласти офіційні правила проведення рекламної акції. В цих правилах зазначаються усі істотні умови проведення акції, – це і місце проведення акції, коло осіб на яких вона поширюється, види заохочень, способи та шляхи їх надання та ін. Варто також зазначити, що акція не є лотереєю чи азартною грою.
Документальне оформлення проведення рекламної акції включає у себе: видання наказу про проведення рекламної акції; складання плану заходу та його кошторису; складання звіту про проведений захід; інших супроводжуючих документів.
Використовувати для проведення рекламних акцій краще декілька соціальних мереж, тим більше, аккаунти деяких пов’язані між собою. Так, підписники бренду в инстаграм, зробивши пост про бренд, автоматично дублюють даний пост у фейсбук. Або, підписникам фейсбук, можна запропонувати зробити пост про бренд у запропонованій їм соціальній мережі.
Варто зазначити, що подарунки при проведенні рекламних акцій у вигляді подарунків невизначеним особам не розглядаються податківцями як дохід, натомість, якщо отримувачами подарунків є конкретні особи, виникає обов’язок оподаткування вартості подарунків відповідно до норм податкового законодавства.

Більш детальна інформація

Відгуки

Більше