– декларації пожежної безпеки МНС

Потрібна декларація з пожежної безпеки?

Майже кожен підприємець, який відкриває (-ав) на території України магазин чи планує почати використовувати об’єкт нерухомості стикається з довгелецьким переліком всіляких дозволів, довідок, підтверджень, правил та вимог до основного засобу виробництва – будівлі. Справитись самотужки з таким об’ємом інформації та великою купою паперів дуже важко – необхідна всебічна допомога кваліфікованого юриста (а інколи і бухгалтера) із практичним досвідом роботи в даній галузі.
Найважливішим із документів без яких не можна обійтись до початку використання нерухомості є декларація з питань пожежної безпеки. Більшість підприємців звикли отримувати документи «на руки», але з даною декларацією все дещо по іншому, по факту нічого підприємцю не видається, а лише вноситься до загальнодоступного реєстру декларацій.
Наші кваліфіковані спеціалісти всебічно проконсультують Вас з питань документального оформлення пожежної безпеки і допоможуть провести всі процедури швидко та за доступною ціною!

Ми відносимось до нашої справи з максимальною відповідальністю та професійним розумінням, адже в наших інтересах продовжити з Вами співпрацю на довгостроковій основі! Звертайтесь! Завжди раді допомогти!

Відгуки

Більше