– легалізувати перебування в Україні (отримати посвідку на тимчасове (постійне) проживання)

Ви не маєте часу збирати незрозумілий перелік документів та бюрократичну тяганину?

Заяви, нотаріальні переклади документів, отримання медичної страховки, відвідування державних органів – це все з чим Ви не будете перейматись. Все зробимо за Вас ми!!!!
Наші переваги:
– Безкоштовне консультування щодо даної послуги. Ми запропонуємо відповіді на питання, які є для Вас важливими та підберемо найоптимальніший варіант рішення;
– Професіоналізм та швидкість. Наші юристи допоможуть підібрати підставу для отримання тимчасової посвідки, без проблем пройти медичний огляд, отримати медичну страховку, швидко та без ускладнень отримати переклади документів. Оформити довідки про несудимість, ІПН, швидке підписання нотаріальної довіреності – це далеко не повний перелік послуг, якими ми Вам забезпечимо при отриманні ПТП.
– Збереження Вашого часу. Ми зведемо до мінімуму Ваше спілкування з органами держаної влади та участь у підготовці комплекту документів.

Досить суворим є міграційне право України щодо дотримання строків перебування в Україні громадян інших країн. Динамічний темп сучасного життя, постійна зайнятість, проблеми, які виникають на
роботі – це все може виштовхати з нашої пам’яті важливі дати, терміни, події.

Щоб уникнути даних проблем, а також швидко, оперативно і гарантовано продовжити термін дії даного виду посвідки, наша компанія надає послуги з контролю термінів, повідомлення довірителів про зміни законодавства та консультування з питань подальшого терміну дії.

Звертайтесь! Завжди раді допомогти!

Відгуки

Більше